Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuZatrzymaj Start Przewiń w lewo Przewiń w prawo

Aktualności

zdjęcie aktualności PL

Targi METS Amsterdam 2019 - relacja

Targi METS w Amsterdamie dla dostawców i producentów akcesoriów i sprzętu dla sektora wodnego to bez wątpienia najważniejsze europejskie wydarzenie tego typu oraz jedno z ważniejszych na świecie. Nie mogło na nim zabraknąć także wystawców z Polski oraz - już po raz kolejny - nagród dla reprezenta...
Statki i łodzie, Produkcja środków transportu | 18.12.2019 13:23
yachts.trade.gov.pl

Prezentacje jachtów żaglowych i motorowych wyprodukowanych w Polsce

Jachty i łodzie produkowane w Polsce są cenione na całym świecie. Są znane z najwyższej jakości wykonania i dbałości o szczegóły. Coraz więcej nabywców dóbr luksusowych z całego świata docenia polskie produkty. Co roku polskie jachty otrzymują najbardziej prestiżowe nagrody i wyróżnienia na świat...
Statki i łodzie, Produkcja środków transportu | 25.11.2019 15:56
yachts.trade.gov.pl

Targi METS 2019 (Marine Equipment Trade Show) w Amsterdamie - polskie stoisko narodowe

METSTRADE Show to największa na świecie wystawa sprzętu i akcesoriów morskich, działająca od 1988 roku. Wydarzenie, skierowane przede wszystkim do przedsiębiorców, jest platformą do prezentowania innowacji, rozwoju rynku i oraz nawiązywania kontaktów biznesowych.
Statki i łodzie, Produkcja środków transportu | 03.10.2019 14:57
yachts.trade.gov.pl

Rusza nabór do Akceleratora Branżowego dla sektora jachtów i łodzi

Rusza kolejna edycja Akceleratora Branżowego, skierowana do producentów jachtów i łodzi. Jeśli zamierzasz rozwijać działalność swojej firmy oraz wejść na rynki zagraniczne, aplikuj do programu i uzyskaj profesjonalne wsparcie ze strony Grupy PFR.
Produkcja środków transportu, Statki i łodzie | 26.09.2019 08:54
yachts.trade.gov.pl

Wydarzenia

zdjęcie mainbox wydarzenia PL

Kalendarz wydarzeń

Zapraszamy do zapoznania się z pełną listą targów i konferencji, na których, w ramach Branżowego Programu Promocji branży jachtów i łodzi, zostaną zorganizowane polskie stoiska informacyjno-promocyjne.
Statki i łodzie, Produkcja środków transportu | 18.12.2019 13:23
branżowy program promocji, jachty, łodzie, targi, konferencje, stoiska informacyjno-promocyjne, 2018, 2019, boot dusseldorf, dusseldorf, niemcy, dubai international boat show, dubaj, zea, sydney international boat show, sydney, australia, mets marine equipment trade show amsterdam, amsterdam, holandia, miami international boat show, miami, usa, sjoen for alle, norwegian international boat show, lillestrom, norwegia


Nowości


zdjęcie mainbox felietony PL

Jachty i łodzie: Newsletter nr 7 (VII-IX 2019)

Zapraszamy do zapoznania się z siódmym wydaniem newslettera Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu dla branży jachtów i łodzi.
Statki i łodzie, Produkcja środków transportu | 30.09.2019 15:05

Jachty i łodzie: Newsletter nr 6 (IV-VI 2019)

Zapraszamy do zapoznania się z szóstym wydaniem newslettera Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu dla branży jachtów i łodzi.
Statki i łodzie, Produkcja środków transportu | 30.09.2019 11:36