Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuPrzewiń w lewo Przewiń w prawo

Aktualności

zdjęcie aktualności PL

Polskie łodzie hitem eksportowym: Jakość, ludzie i technologie decydują o sukcesie

Produkowane w Polsce jachty żaglowe i motorowodne wśród klientów końcowych są doceniane na cały świecie przede wszystkim ze względu na wysoką jakość wykonania. Tabliczka "Made in Poland" umieszczona na łodzi to synonim jakości.
Produkcja środków transportu, Statki i łodzie | 20.06.2018 10:38
yachts.trade.gov.pl

Dar Młodzieży w Rejsie Niepodległości

Rejs Niepodległości rozpoczął się 20 maja 2018 roku w Gdyni. Celem niemal rocznego rejsu jest promocji Polski, jej historii, współczesności i perspektyw rozwoju w niestandardowy i atrakcyjny sposób. W wyprawie weźmie udział blisko 1000 młodych osób z całego kraju. Żaglowiec rzuci cumy w 22 portac...
Produkcja środków transportu, Statki i łodzie | 12.06.2018 11:24
yachts.trade.gov.pl

Polski historyczny jacht Copernicus po niemal pół wieku wraca na pełne morze

Jednostka weźmie udział w ostatnim etapie legend Ocean Race z Göteborga do Hagi. Copernicus wróci na regaty po 43 latach, gdy jako jeden z dwóch polskich jachtów wystartował w pierwszej edycji załogowych regat dookoła świata.
Statki i łodzie, Produkcja środków transportu | 08.06.2018 14:52
yachts.trade.gov.pl

Ostatni dzień rejestracji na Światowe Dni Morza

Światowe Dni Morza 2018 to wydarzenie o randze międzynarodowej organizowane przez MGMiŻŚ we współpracy z Międzynarodową Organizacją Morską (ang. International Maritime Organization, IMO), organizacją wyspecjalizowaną Narodów Zjednoczonych. Wydarzenie odbędzie się w dniach 13-15 czerwca 2018 r. w ...
Statki i łodzie, Produkcja środków transportu | 08.06.2018 14:27
yachts.trade.gov.pl

Wydarzenia

zdjęcie mainbox wydarzenia PL

Kalendarz wydarzeń

Zapraszamy do zapoznania się z pełną listą targów i konferencji, na których, w ramach Branżowego Programu Promocji branży jachtów i łodzi, zostaną zorganizowane polskie stoiska informacyjno-promocyjne.
Statki i łodzie, Produkcja środków transportu | 24.04.2018 09:23
branżowy program promocji, jachty, łodzie, targi, konferencje, stoiska informacyjno-promocyjne, 2018, 2019, boot dusseldorf, dusseldorf, niemcy, dubai international boat show, dubaj, zea, sydney international boat show, sydney, australia, mets marine equipment trade show amsterdam, amsterdam, holandia, miami international boat show, miami, usa, sjoen for alle, norwegian international boat show, lillestrom, norwegia


Nowości


zdjęcie mainbox felietony PL

Jachty i łodzie: Newsletter nr 2 (IV-VI 2018)

Zapraszamy do zapoznania się z drugim wydaniem newslettera Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu dla branży jachtów i łodzi.
Statki i łodzie, Produkcja środków transportu | 22.06.2018 16:26