Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuPolskie stoisko na Dubai International Boat Show 2018

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Anna Woińska | 2018-02-14 14:19:22
targi, dubai international boat show, jachty, łodzie, branżowy program promocji, bpp, polskie stoisko narodowe, polska agencja inwestycji i handlu, paih, 2018, polska izba przemysłu jachtowego i sportów wodnych, jachty motorowe

Polska Agencja Inwestycji i Handlu realizując program "Promocji gospodarki w oparciu o polskie marki produktowe" będzie promowała polską branżę jachtów i łodzi podczas targów Dubai International Boat Show w Zjednoczonych Emiratach Arabskich (stoisko nr A-35).

27 lutego 2018 r. rozpoczyna się 26. edycja Dubai International Boat Show 2018. Wystawcy z całego świata zaprezentują najnowsze innowacje w wyposażeniu i akcesoriach morskich wraz z żywym programem akrobacji i demonstracji sportów wodnych. Będzie tam także polskie stoisko narodowe (stoisko A-35).

 

Konferencja prasowa na polskim stoisku narodowym zaplanowana jest na środę (28 lutego), o godz 17. Przedstawiciel Polskiej Izby Przemysłu Jachtowego i Sportów Wodnych - Michał Bąk przedstawi informacje i ciekawostki dotyczące polskiego przemysłu jachtowego. Podczas briefingu prasowego, a także w pozostałych dniach targów, każdy zainteresowany będzie mógł dowiedzieć się więcej o potencjale polskiego przemysłu jachtów i łodzi i uzyskać informacje o ofercie naszych krajowych producentów jachtów, łodzi, części, wyposażenia oraz usług związanych z tym sektorem. To działanie realizowane przez Polską Agencję Inwestycji i Handlu w ramach programu "Promocja gospodarki w oparciu polskie marki produktowe". Podobnie polskie jachty i łodzie będą promowane w Holandii, Norwegii, Stanach Zjednoczonych, Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Australii, Turcji, Rosji i Chinach.

 

Na targach Dubai International Boat Show 2018 swoją ofertę zaprezentują czołowe polskie firmy m.in.:

  • Deep Ocean Technology Poland Sp. z o.o (stoisko nr L-14),
  • Parker Poland Sp. z o.o (stoisko nr L-24),
  • Sunreef Yachts (stanowisko nr MD-50).

 

Będą też obecni dealerzy innych polskich marek m.in. firmy Galeon. Przedsiębiorców polskich, którzy odwiedzą targi, ale nie są na nich wystawcami, zapraszamy do kontaktu z PAIH i wykorzystania potencjału naszego stoiska.

 

W Polsce rocznie produkowanych jest 22 000 jachtów. Nasi krajowi producenci specjalizują się w łodziach motorowych o długości od 6 do 9 metrów i w tym sektorze zajmują 2. miejsce na świecie po Stanach Zjednoczonych. Niezrównanymi liderami wśród kupujących polskie jachty i łodzie są Norwegowie. Tylko w 2016 r. zakupili polskie żaglowce o wartości 70 mln euro. Drugie i trzecie miejsce zajmują Francuzi (o łącznej wartości eksportu 46 mln EUR w 2016 r.) i Niemcy (44 mln EUR), odpowiednio. Łączna wartość eksportowanych polskich jachtów wyniosła w 2016 r. prawie 350 mln euro.

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Sycylia - materiał na żagle

Sycylia to wytrzymała tkanina wodoodporna wysokiej jakości. Dzięki temu, że jest wodoszczelna i o...
Polska - Nowa Sól 2020-01-15 Dodał: Mariusz Giwierski Statki i łodzie Zobacz ofertę

Przewodnik KALIBRACJA CZUJNIKÓW TEMPERATURY

Biuro Naukowo-Techniczne SIGMA nawiąże współpracę z podmiotami dostarczającymi czujniki temperatu...
Polska - POZNAŃ 2022-04-03 Dodał: Julia Żarczyńska Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Ochrona środowiska, Energia i surowce odnawialne, Produkcja mebli Zobacz ofertę

Przewodnik "CZUJNIKI CIŚNIENIA"

Biuro Naukowo-Techniczne SIGMA nawiąże współpracę z podmiotami dostarczającymi manometry i inne c...
Polska - POZNAŃ 2022-04-03 Dodał: Julia Żarczyńska Budownictwo i architektura, Ochrona środowiska, Energia i surowce odnawialne, Pozostałe branże, Produkcja mebli Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert