Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuPolska i dobra luksusowe?

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Anna Woińska | 2018-03-23 10:42:15
jachty i łodzie, dobra luksusowe, targi, dubai international boat show, dubaj, zea, stoisko narodowe, stoisko informacyjno-promocyjne, polska agencja inwestycji i handlu, paih, branżowy program promocji, bpp, łodzie motorowe, mega jachty, briefing prasowy

Tak - w naszych stoczniach powstają jachty i łodzie motorowe, którymi zachwycają się najbardziej wymagający klienci na świecie!

W ramach realizacji działań branżowych programów promocji Polska Agencji Inwestycji i Handlu przez 5 dni promuje polski sektor jachtów i łodzi podczas 26. targów Dubai International Boat Show w ZEA.

 

 

 

Na targach nie brakuje przedstawicieli największych światowych marek oraz klientów gotowych wydać miliony dolarów. - Dubaj i te targi to miejsce gdzie wypada promować głównie dobra luksusowe dlatego polskie jachty mają tu swoją szansę - powiedział Robert Zawadzki, odpowiedzialny za realizację branżowych programów promocji w PAIH. - Polskie stoisko informacyjno-promocyjne cieszy się dużym zainteresowaniem wśród osób zwiedzających targi - dodał.

 

 

Ogromnym zainteresowaniem cieszą się także stoiska naszych rodzimych firm jak:

  • Sunreef Yachts z niezwykłymi katamaranami
  • La Mare z ofertą domów na wodzie,
  • Deep Ocean Technology z wizją podwodnego hotelu,
  • Parker Poland z łodziami motorowymi,
  • Galeon produkującej mega jachty.

 

 

Stoisko narodowe jak się okazało jest nie tylko miejscem spotkań dla sektora jachtowego, ale także dla przedstawicieli biznesu działających w Dubaju i odwiedzających targi celem nawiązania kontaktów. W pierwszym dniu targów na polskim stoisku gościł Ambasador RP w Abu Zabi Pan Robert Rostek.

 

 

Podczas drugiego dnia zorganizowaliśmy briefing prasowy. Zagraniczni dziennikarze nie tylko wysłuchali informacji o ogromnym polskim potencjale w produkcji jachtów oraz łodzi, ale także odwiedzili polskie firmy, postawili stopy na pokładach polskich jachtów. (PAIH)

 

 


W Polsce produkuje się ok. 22.000 jachtów rocznie. Specjalnością naszego przemysłu są jachty motorowe o długości 6-9 m. Polska jest drugim po Stanach Zjednoczonych producentem w tej kategorii. Ze względu na niewielki popyt w kraju ponad 95% tej produkcji trafia na eksport. Polskie jachty i łodzie kojarzone są z wysoką jakością. Coraz więcej nabywców dóbr luksusowych już nie tylko z Europy, ale również z całego świata docenia polskie wyroby.

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Sycylia - materiał na żagle

Sycylia to wytrzymała tkanina wodoodporna wysokiej jakości. Dzięki temu, że jest wodoszczelna i o...
Polska - Nowa Sól 2020-01-15 Dodał: Mariusz Giwierski Statki i łodzie Zobacz ofertę

Przewodnik KALIBRACJA CZUJNIKÓW TEMPERATURY

Biuro Naukowo-Techniczne SIGMA nawiąże współpracę z podmiotami dostarczającymi czujniki temperatu...
Polska - POZNAŃ 2022-04-03 Dodał: Julia Żarczyńska Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Ochrona środowiska, Energia i surowce odnawialne, Produkcja mebli Zobacz ofertę

Przewodnik "CZUJNIKI CIŚNIENIA"

Biuro Naukowo-Techniczne SIGMA nawiąże współpracę z podmiotami dostarczającymi manometry i inne c...
Polska - POZNAŃ 2022-04-03 Dodał: Julia Żarczyńska Budownictwo i architektura, Ochrona środowiska, Energia i surowce odnawialne, Pozostałe branże, Produkcja mebli Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert