Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuPolska i dobra luksusowe?

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Anna Woińska | 2018-03-23 10:42:15
jachty i łodzie, dobra luksusowe, targi, dubai international boat show, dubaj, zea, stoisko narodowe, stoisko informacyjno-promocyjne, polska agencja inwestycji i handlu, paih, branżowy program promocji, bpp, łodzie motorowe, mega jachty, briefing prasowy

Tak - w naszych stoczniach powstają jachty i łodzie motorowe, którymi zachwycają się najbardziej wymagający klienci na świecie!

W ramach realizacji działań branżowych programów promocji Polska Agencji Inwestycji i Handlu przez 5 dni promuje polski sektor jachtów i łodzi podczas 26. targów Dubai International Boat Show w ZEA.

 

 

 

Na targach nie brakuje przedstawicieli największych światowych marek oraz klientów gotowych wydać miliony dolarów. - Dubaj i te targi to miejsce gdzie wypada promować głównie dobra luksusowe dlatego polskie jachty mają tu swoją szansę - powiedział Robert Zawadzki, odpowiedzialny za realizację branżowych programów promocji w PAIH. - Polskie stoisko informacyjno-promocyjne cieszy się dużym zainteresowaniem wśród osób zwiedzających targi - dodał.

 

 

Ogromnym zainteresowaniem cieszą się także stoiska naszych rodzimych firm jak:

  • Sunreef Yachts z niezwykłymi katamaranami
  • La Mare z ofertą domów na wodzie,
  • Deep Ocean Technology z wizją podwodnego hotelu,
  • Parker Poland z łodziami motorowymi,
  • Galeon produkującej mega jachty.

 

 

Stoisko narodowe jak się okazało jest nie tylko miejscem spotkań dla sektora jachtowego, ale także dla przedstawicieli biznesu działających w Dubaju i odwiedzających targi celem nawiązania kontaktów. W pierwszym dniu targów na polskim stoisku gościł Ambasador RP w Abu Zabi Pan Robert Rostek.

 

 

Podczas drugiego dnia zorganizowaliśmy briefing prasowy. Zagraniczni dziennikarze nie tylko wysłuchali informacji o ogromnym polskim potencjale w produkcji jachtów oraz łodzi, ale także odwiedzili polskie firmy, postawili stopy na pokładach polskich jachtów. (PAIH)

 

 


W Polsce produkuje się ok. 22.000 jachtów rocznie. Specjalnością naszego przemysłu są jachty motorowe o długości 6-9 m. Polska jest drugim po Stanach Zjednoczonych producentem w tej kategorii. Ze względu na niewielki popyt w kraju ponad 95% tej produkcji trafia na eksport. Polskie jachty i łodzie kojarzone są z wysoką jakością. Coraz więcej nabywców dóbr luksusowych już nie tylko z Europy, ale również z całego świata docenia polskie wyroby.

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Video Grabber DisplayPort

Equipped with a passive video splitter it can be safely installed between the computer and its sc...
Polska - ZIELONA GÓRA 2021-05-27 Dodał: Grzegorz Chodacki Przemysł lotniczy i kosmiczny, Statki i łodzie, Elektronika użytkowa Zobacz ofertę

Kooperacja TBZ dentysta

Kooperacja TBZ dentystaKooperacja TBZ dentystaKooperacja TBZ dentysta vKooperacja TBZ dentysta
Polska - Toruń 2021-03-02 Dodał: Maciej Lutnik Statki i łodzie, Zboża Zobacz ofertę

Klej do tapicerki samochodowej

Klej Bonaterm As wyróżnia się pełną odpornością na rozwarstwienie spowodowane migracją plastyfika...
Polska - Nowa Sól 2020-03-24 Dodał: Mariusz Giwierski Produkcja środków transportu Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert