Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuPolskie stoisko na Sydney International Boat Show 2018 - relacja

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Anna Woińska | 2018-08-10 09:39:56
targi, sydney international boat show, jachty, łodzie, branżowy program promocji, bpp, polskie stoisko narodowe, polska agencja inwestycji i handlu, paih, promocja polskiej branży jachtów i łodzi, briefing prasowy, 2018, polska izba przemysłu jachtowego i sportów wodnych, jachty motorowe, superjachty, international convention centre, sydney, australia

Od 2 sierpnia 2018 International Convention Centre w Sydney gościło jedno z największych morskich wydarzeń biznesowych na półkuli południowej - Sydney International Boat Show 2019.

Podczas targów Sydney International Boat Show po raz pierwszy zorganizowane zostało polskie stoisko narodowe. Polska Agencja Inwestycji i Handlu realizując program "Promocji gospodarki w oparciu o polskie marki produktowe" promowała polską branżę jachtów i łodzi w Australii.

 

 

Na targach obecni byli przedstawiciele polskich firm - m.in. La Mare z ofertą domów na wodzie, Deep Ocean Technology - projektant podwodnego hotelu, polskie łodzie z firmy Parker. Zainteresowaniem zwiedzających cieszył się potencjał polskich stoczni i oferta producentów osprzętu.

 

 

Drugiego dnia targów zorganizowana została konferencja prasowa dla dziennikarzy. Przedstawiciele mediów zapoznali się z potencjałem polskiej branży jachtów i łodzi podczas wystąpienia eksperta - Michała Bąka  Przedstawiciela Polskiej Izby Przemysłu Jachtowego i Sportów Wodnych.

 

 

Pierwsza edycja tej imprezy odbyła się w 1968 roku i od tego czasu gościła ponad trzy miliony gości - od entuzjastów sportów wodnych przez żeglarzy rekreacyjnych, surferów, po właścicieli superjachtów, którzy przyjeżdżają do Sydney, aby inspirować się i wymieniać doświadczenia. To pięciodniowe wydarzenie służy przedsiębiorcom branży jachtów i łodzi z całego świata nawiązaniu międzynarodowych kontaktów oraz zapoznaniu się z nowinkami w branży.

 

Zobacz relację z targów Sydney International Boat Show 2018:

Źródło: bumerangmedia.com

 

Targi zakończyły się 6 sierpnia 2018 r.

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

OKNA PCV

OKNA PCV Wybór okien do domu jest wyjątkowo ważny nie tylko ze względu na wygląd i este...
Polska - Toruń 2022-01-20 Dodał: Aleksandra Kotkowska Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Handel, IT/ICT, Usługi finansowe Zobacz ofertę

Okna PCV i Aluminiowe

Okna Toruń Dobór okien do domu jest wyjątkowo ważny nie tylko ze względu na estetykę i wy...
Polska - Toruń 2022-01-20 Dodał: Aleksandra Kotkowska Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Handel, IT/ICT, Usługi finansowe Zobacz ofertę

Protetyk

Protetyk Toruń W jaki sposób przebiegają fazy zakładania protetycznego mostu Mosty pro...
Polska - Toruń 2022-01-20 Dodał: Aleksandra Kotkowska Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Handel, IT/ICT, Usługi finansowe Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert