.
Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuPierwsza misja przyjazdowa typu Study Tour branży jachty i łodzie

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Anna Woińska | 2018-08-10 10:43:47
jachty, jachty i łodzie, misja przyjazdowa, study tour, targi, wiatr i woda, potencjał polskiego sektora jachtów i łodzi, branżowy program promocji, łodzie motorowe, łodzie żaglowe, mega jachty, dobra luksusowe, briefing prasowy

Rozpoczęła się pierwsza misja przyjazdowa typu Study Tour dla branży jachty i łodzie. Do udziału organizowanej przez Polską Agencję Inwestycji i Handlu S.A. misji zostali zaproszeni przedstawiciele zagranicznej prasy oraz biznesu.

Dla gości ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich oraz z Rosji został opracowany program zakładający udział w wydarzeniach, w czasie których zostanie zaprezentowany potencjał polskiego sektora jachtów i łodzi.

 

 

Osią programu są odbywające się w Gdyni targi Wiatr i Woda, w czasie których odbędzie się najważniejsza część programu - testy łodzi. Uczestnicy misji będą testować reprezentatywne dla polskiego przemysłu jachty motorowodne oraz łodzie żaglowe - każdy z uczestników co najmniej trzy wybrane przez siebie jednostki.

 

 

Kolejny dzień misji to wizyta w polskich przedsiębiorstwach produkujących zarówno gotowe łodzie, jak i osprzęt i akcesoria żeglarskie. Wizyta w stoczniach oraz halach produkcyjnych to znakomita okazja do zaprezentowania innowacyjności polskich producentów.

 

 

W ostatnim dniu przewidziano spotkania z przedstawicielami polskiej prasy żeglarskiej oraz przedstawicielami środowiska żeglarskiego.

 

 

W programie misji znalazła się również prezentacja dla polskich przedsiębiorców, w czasie której zostały omówione najważniejsze aspekty różnić międzykulturowych, mających wpływ na prowadzenie rozmów biznesowych.

 

 

Kolejna misja przyjazdowa, dla przedstawicieli prasy oraz biznesu z Chin i USA odbędzie się w roku 2019 r. Zapraszamy polskich przedsiębiorców do współpracy!