Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuPolskie stoisko podczas targów Miami International Boat Show 2019

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Anna Woińska | 2019-01-31 13:36:11
targi, miami international boat show, mibs, jachty, łodzie, branżowy program promocji, bpp, polskie stoisko narodowe, konferencja prasowa, materiały informacyjne, filmy promocyjne, promocja polskiego sektora jachtowego, jachty motorowe, polska izba przemysłu jachtowego i sportów wodnych, polska agencja inwestycji i handlu, paih, 2019, miami, usa

Miami International Boat Show to coroczne wydarzenie, organizowane przez National Marine Manufacturers Association w Miami na Florydzie w Stanach Zjednoczonych. Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 14-19 lutego 2019 r. Miami International Boat Show daje uczestnikom możliwość doświadczenia żeglarskiego stylu życia w zupełnie nowy sposób. Podczas wydarzenia odbędzie się szereg warsztatów żeglarskich oraz codzienne seminaria.

Po raz pierwszy podczas targów Miami International Boat Show zorganizowane zostanie polskie stoisko narodowe (stoisko nr E-143). Polska Agencja Inwestycji i Handlu realizując program "Promocji gospodarki w oparciu o polskie marki produktowe" będzie promowała polską branżę jachtów i łodzi w Stanach Zjednoczonych.

 

 

14 lutego br. o godz. 15:00 na polskim stoisku zorganizowana zostanie konferencja prasowa dla przedstawicieli branżowych mediów. Przedstawiciel Polskiej Izby Przemysłu Jachtowego i Sportów Wodnych - Michał Bąk przedstawi informacje i ciekawostki dotyczące polskiego przemysłu jachtowego. Podczas briefingu prasowego, a także w pozostałych dniach targów, każdy zainteresowany będzie mógł dowiedzieć się więcej o potencjale polskiego przemysłu jachtów i łodzi i uzyskać informacje o ofercie naszych krajowych producentów jachtów, łodzi, części, wyposażenia oraz usług związanych z tym sektorem. To działanie realizowane przez Polską Agencję Inwestycji i Handlu w ramach programu "Promocja gospodarki w oparciu polskie marki produktowe". Podobnie polskie jachty i łodzie będą promowane w Holandii, Norwegii, Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Australii.

 

 

Firmom proponujemy darmowe formy promocji m.in. dystrybucję materiałów informacyjnych czy wyświetlanie filmów promocyjnych. Warto zaznaczyć, iż z wymienionych form promocji mogą skorzystać nie tylko firmy, które są wystawcami na targach, ale również przedsiębiorcy, którzy pojawią się na targach w charakterze zwiedzających. Dodatkowo każdy polski przedsiębiorca może na stoisku narodowym spotkać się z potencjalnymi partnerami biznesowymi. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia polskiego stoiska podczas targów Miami International Boat Show 2019.

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Kooperacja TBZ dentysta

Kooperacja TBZ dentystaKooperacja TBZ dentystaKooperacja TBZ dentysta vKooperacja TBZ dentysta
Polska - Toruń 2021-03-02 Dodał: Maciej Lutnik Statki i łodzie, Zboża Zobacz ofertę

Pilothouse

The recognisable form of Pilothouse superstructures or cabins is always fully expressed. The cabi...
Polska - Kolonia Rybacka 2020-11-27 Dodał: Patryk Tyszko Statki i łodzie Zobacz ofertę

Czarter jachtów motorowych

Początki firmy Wypożyczalnia Mazury sięgają roku 2010, kiedy właściciel firmy zdecydował się na z...
Polska - Kolonia Rybacka 2020-11-28 Dodał: Kamil Tyszko Turystyka, sport i rekreacja, Statki i łodzie Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert