Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuPolskie stoisko podczas targów Miami International Boat Show 2019

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Anna Woińska | 2019-01-31 13:36:11
targi, miami international boat show, mibs, jachty, łodzie, branżowy program promocji, bpp, polskie stoisko narodowe, konferencja prasowa, materiały informacyjne, filmy promocyjne, promocja polskiego sektora jachtowego, jachty motorowe, polska izba przemysłu jachtowego i sportów wodnych, polska agencja inwestycji i handlu, paih, 2019, miami, usa

Miami International Boat Show to coroczne wydarzenie, organizowane przez National Marine Manufacturers Association w Miami na Florydzie w Stanach Zjednoczonych. Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 14-19 lutego 2019 r. Miami International Boat Show daje uczestnikom możliwość doświadczenia żeglarskiego stylu życia w zupełnie nowy sposób. Podczas wydarzenia odbędzie się szereg warsztatów żeglarskich oraz codzienne seminaria.

Po raz pierwszy podczas targów Miami International Boat Show zorganizowane zostanie polskie stoisko narodowe (stoisko nr E-143). Polska Agencja Inwestycji i Handlu realizując program "Promocji gospodarki w oparciu o polskie marki produktowe" będzie promowała polską branżę jachtów i łodzi w Stanach Zjednoczonych.

 

 

14 lutego br. o godz. 15:00 na polskim stoisku zorganizowana zostanie konferencja prasowa dla przedstawicieli branżowych mediów. Przedstawiciel Polskiej Izby Przemysłu Jachtowego i Sportów Wodnych - Michał Bąk przedstawi informacje i ciekawostki dotyczące polskiego przemysłu jachtowego. Podczas briefingu prasowego, a także w pozostałych dniach targów, każdy zainteresowany będzie mógł dowiedzieć się więcej o potencjale polskiego przemysłu jachtów i łodzi i uzyskać informacje o ofercie naszych krajowych producentów jachtów, łodzi, części, wyposażenia oraz usług związanych z tym sektorem. To działanie realizowane przez Polską Agencję Inwestycji i Handlu w ramach programu "Promocja gospodarki w oparciu polskie marki produktowe". Podobnie polskie jachty i łodzie będą promowane w Holandii, Norwegii, Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Australii.

 

 

Firmom proponujemy darmowe formy promocji m.in. dystrybucję materiałów informacyjnych czy wyświetlanie filmów promocyjnych. Warto zaznaczyć, iż z wymienionych form promocji mogą skorzystać nie tylko firmy, które są wystawcami na targach, ale również przedsiębiorcy, którzy pojawią się na targach w charakterze zwiedzających. Dodatkowo każdy polski przedsiębiorca może na stoisku narodowym spotkać się z potencjalnymi partnerami biznesowymi. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia polskiego stoiska podczas targów Miami International Boat Show 2019.