Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuDubai International Boat Show 2019 - zapowiedź

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Anna Woińska | 2019-02-15 14:47:24
targi, dubai international boat show, dibs, jachty, łodzie, branżowy program promocji, bpp, polskie stoisko narodowe, konferencja prasowa, materiały informacyjne, filmy promocyjne, promocja polskiego sektora jachtowego, jachty motorowe, polska izba przemysłu jachtowego i sportów wodnych, polska agencja inwestycji i handlu, paih, 2019, dubaj, zea

Polska Agencja Inwestycji i Handlu realizując program "Promocji gospodarki w oparciu o polskie marki produktowe" będzie promowała polską branżę jachtów i łodzi podczas targów Dubai International Boat Show w Zjednoczonych Emiratach Arabskich (stoisko L-30).

W dniach 26 lutego - 2 marca 2019 r. odbędzie się 27. edycja targów branży jachtowej - Dubai International Boat Show. Wystawcy z całego świata zaprezentują najnowsze innowacje w wyposażeniu i akcesoriach morskich wraz z żywym programem akrobacji i demonstracji sportów wodnych. Będzie tam także polskie stoisko narodowe (stoisko L-30).

 

Konferencja prasowa na polskim stoisku narodowym zaplanowana została na drugi dzień targów, tj. 27 lutego, o godz. 19. Ekspert branżowy, Sekretarz Generalny Polskiej Izby Przemysłu Jachtowego i Sportów Wodnych - Michał Bąk przedstawi informacje i ciekawostki dotyczące potencjału polskiego przemysłu jachtowego. Podczas briefingu prasowego, a także w pozostałych dniach targów, każdy zainteresowany będzie mógł dowiedzieć się więcej o polskim przemyśle jachtów i łodzi, jak również uzyskać informacje o ofercie naszych krajowych producentów jachtów, łodzi, części, wyposażenia oraz usług związanych z tym sektorem. Działanie to realizowane jest przez Polską Agencję Inwestycji i Handlu S.A. w ramach programu "Promocja gospodarki w oparciu polskie marki produktowe". Podobnie polskie jachty i łodzie będą promowane w Holandii, Norwegii, Stanach Zjednoczonych, Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Australii, Turcji, Rosji i Chinach.

 

Polskie firmy obecne na wydarzeniu:

  • D-BOATS Sp. z o.o - stoisko OD-50
  • MARINE TECH SA - stoisko D-120
  • Reingard DesignStand - stoisko L-171
  • SUNREEF YACHTS/ SUNREEF VENTURE S.A. - stoisko MD-50

 

Przedsiębiorców polskich, którzy odwiedzą targi, ale nie są na nich wystawcami, zapraszamy do kontaktu z PAIH i wykorzystania potencjału naszego stoiska.

 

W Polsce rocznie produkowanych jest 22 000 jachtów. Nasi krajowi producenci specjalizują się w łodziach motorowych o długości od 6 do 9 metrów i w tym sektorze zajmują 2. miejsce na świecie po Stanach Zjednoczonych. Niezrównanymi liderami wśród kupujących polskie jachty i łodzie są Norwegowie. Tylko w 2016 r. zakupili polskie żaglowce o wartości 70 mln euro. Drugie i trzecie miejsce zajmują Francuzi (o łącznej wartości eksportu 46 mln EUR w 2016 r.) i Niemcy (44 mln EUR), odpowiednio. Łączna wartość eksportowanych polskich jachtów wyniosła w 2016 r. prawie 350 mln euro.

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

OKNA PCV

OKNA PCV Wybór okien do domu jest wyjątkowo ważny nie tylko ze względu na wygląd i este...
Polska - Toruń 2022-01-20 Dodał: Aleksandra Kotkowska Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Handel, IT/ICT, Usługi finansowe Zobacz ofertę

Okna PCV i Aluminiowe

Okna Toruń Dobór okien do domu jest wyjątkowo ważny nie tylko ze względu na estetykę i wy...
Polska - Toruń 2022-01-20 Dodał: Aleksandra Kotkowska Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Handel, IT/ICT, Usługi finansowe Zobacz ofertę

Protetyk

Protetyk Toruń W jaki sposób przebiegają fazy zakładania protetycznego mostu Mosty pro...
Polska - Toruń 2022-01-20 Dodał: Aleksandra Kotkowska Zdrowie i medycyna, Doradztwo/consulting/edukacja, Handel, IT/ICT, Usługi finansowe Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert