Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuRusza nabór do Akceleratora Branżowego dla sektora jachtów i łodzi

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Anna Woińska | 2019-09-26 08:54:33
jachty i łodzie, akcelerator branżowy dla sektora jachtów i łodzi, rynki zagraniczne, ekspansja zagraniczna, bariery eksportowe, fundusze inwestycyjne, nabór wniosków, strefa rozwiązań, strefa dialogu, strefa b2b, grupa pfr

Rusza kolejna edycja Akceleratora Branżowego, skierowana do producentów jachtów i łodzi. Jeśli zamierzasz rozwijać działalność swojej firmy oraz wejść na rynki zagraniczne, aplikuj do programu i uzyskaj profesjonalne wsparcie ze strony Grupy PFR.

Jachty i łodzie

Akcelerator Branżowy to program skierowany do małych, średnich i dużych przedsiębiorstw planujących ekspansję zagraniczną lub wzmocnienie swojej dotychczasowej działalności na arenie międzynarodowej.

 

Inicjatywa jest okazją do podjęcia współpracy z Grupą PFR, jej partnerami, administracją publiczną oraz firmami z branży jachtów i łodzi. Celem programu jest identyfikacja i łagodzenie barier eksportowych, a także zdobycie praktycznej wiedzy o narzędziach oraz funduszach inwestycyjnych dostępnych w ramach oferty Grupy PFR.

 

Nabór wniosków obejmuje nie tylko producentów jachtów i łodzi - do wzięcia udziału w inicjatywie zaproszone są także firmy zajmujące się m.in. produkcją okuć, masztów, żagli, silników oraz wyposażenia.

 

Program potrwa trzy miesiące i będzie składał się z następujących etapów:

  • Strefy Rozwiązań - dwudniowych warsztatów, podczas których zdobędziesz wiedzę o narzędziach eksportowych dostępnych w ramach Grupy PFR (22-23 października);
  • Strefy Dialogu - jednodniowego spotkania z administracją publiczną oraz ekspertami, w celu ustalenia barier rozwoju branży (między 4 i 29 listopada);
  • Strefy B2B - indywidualnych spotkań B2B z instytucjami z Grupy PFR (między 4 i 29 listopada).

 

Nabór do programu trwa do 7 października 2019 r. Dowiedz się więcej o inicjatywie na stronie internetowej programu i zgłoś swoją firmę przez dedykowany formularz aplikacyjny.

 

Źródło: pfr.pl

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Kooperacja TBZ dentysta

Kooperacja TBZ dentystaKooperacja TBZ dentystaKooperacja TBZ dentysta vKooperacja TBZ dentysta
Polska - Toruń 2021-03-02 Dodał: Maciej Lutnik Statki i łodzie, Zboża Zobacz ofertę

Pilothouse

The recognisable form of Pilothouse superstructures or cabins is always fully expressed. The cabi...
Polska - Kolonia Rybacka 2020-11-27 Dodał: Patryk Tyszko Statki i łodzie Zobacz ofertę

Czarter jachtów motorowych

Początki firmy Wypożyczalnia Mazury sięgają roku 2010, kiedy właściciel firmy zdecydował się na z...
Polska - Kolonia Rybacka 2020-11-28 Dodał: Kamil Tyszko Turystyka, sport i rekreacja, Statki i łodzie Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert