Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuTargi METS Amsterdam 2019 - relacja

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Anna Woińska | 2019-12-18 13:23:10
targi, mets, marine equipment trade show, jachty, łodzie, branżowy program promocji, bpp, polskie stoisko narodowe, konferencja prasowa, materiały informacyjne, filmy promocyjne, promocja polskiego sektora jachtowego, polska izba przemysłu jachtowego i sportów wodnych, polboat, polska agencja inwestycji i handlu, paih, 2019, amsterdam, holandia

Targi METS w Amsterdamie dla dostawców i producentów akcesoriów i sprzętu dla sektora wodnego to bez wątpienia najważniejsze europejskie wydarzenie tego typu oraz jedno z ważniejszych na świecie. Nie mogło na nim zabraknąć także wystawców z Polski oraz - już po raz kolejny - nagród dla reprezentantów naszego kraju.

METS 2019

Targi METS z roku na rok rosną zarówno jeżeli chodzi o liczbę odwiedzających - w tym roku było to 17 792 osób - jak i liczbę wystawców, których w 2019 roku było 1670 z 53 krajów. Wystawcy z Polski skupieni byli w polskim pawilonie, prezentując szeroką ofertę produktów dla sektora jachtowego. Mocny polski akcent miał również miejsce w czasie gali wręczania nagród, podczas której polska firma Galeon otrzymała nagrodę związaną z rozwojem sieci dystrybucji łodzi.

 

METS 2019

 

W czasie targów Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A., przy współpracy z Polską Izbą Przemysłu Jachtowego i Sportów Wodnych POLBOAT, zorganizowała stoisko narodowe. Zlokalizowane było w polskim pawilonie wśród polskich firm prezentujących swoją ofertę. Poza funkcją informacyjno-promocyjną, wykorzystywane było przez polskich przedsiębiorców do prowadzenia rozmów z kontrahentami. W przestrzeni stoiska został zorganizowany briefing prasowy oraz spotkanie. Polskie stoisko narodowe odwiedził również Ambasador RP w Królestwie Niderlandów, Pan Marcin Czepelak.

 

METS 2019

 


Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Kooperacja TBZ dentysta

Kooperacja TBZ dentystaKooperacja TBZ dentystaKooperacja TBZ dentysta vKooperacja TBZ dentysta
Polska - Toruń 2021-03-02 Dodał: Maciej Lutnik Statki i łodzie, Zboża Zobacz ofertę

Pilothouse

The recognisable form of Pilothouse superstructures or cabins is always fully expressed. The cabi...
Polska - Kolonia Rybacka 2020-11-27 Dodał: Patryk Tyszko Statki i łodzie Zobacz ofertę

Czarter jachtów motorowych

Początki firmy Wypożyczalnia Mazury sięgają roku 2010, kiedy właściciel firmy zdecydował się na z...
Polska - Kolonia Rybacka 2020-11-28 Dodał: Kamil Tyszko Turystyka, sport i rekreacja, Statki i łodzie Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert